Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Яндекс.Метрика

Склад постійних комісій

Постійні комісії Калинівської районної ради

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, гласності, взаємодії з органами місцевого самоврядування

  1. Житовоз Віктор Миколайович – голова комісії
  2. Зінов Сергій Васильович - заступник
  3. Кучинський Володимир Віталійович - секретар
  4. Лановий Ігор Анатолійович - член комісії   
  5. Ульяненков Віктор Миколайович - член комісії

Постійна комісія з питань законності, правопорядку, охорони прав людини

  1. Домбровський Ігор Володимирович – голова комісії
  2. Ковальчук Василь Каленикович - заступник
  3. Карпінець Василь Дмитрович - секретар
  4. Данілевич Олександр Степанович - член комісії  
  5. Тамразян Кость Ашотович - член комісії   

Постійна комісія з питань планування, фінансів і бюджету, проведення економічних реформ та управління комунальним майном

  1. Марценюк Надія Степанівна– голова комісії
  2. Пугач Андрій Олександрович - заступник
  3. Подунай Сергій Григорович – секретар
  4. Пророк Леонід Олександрович - член комісії
  5. Дяченко Володимир Олександрович -член комісії
  6. Мідяний Олександр Петрович - член комісії   
  7. Пачевський Валентин Анатолійович - член комісії   
  8. Хохоляк Катерина Семенівна - член комісії   
  9. Шавловська Катерина Валентинівна - член комісії   

Постійна комісія з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних ресурсів та реформування земельних відносин

  1. Олійник Анатолій Федорович – голова комісії
  2. Літвінчук Віктор Анатолійович - заступник
  3. Кірічук Василь Васильович - секретар
  4. Васківнюк Микола Васильович - член комісії   
  5. Бондарчук Анатолій Андрійович - член комісії   
  6. Лученко Георгій Володимирович - член комісії   
  7. Поліщук Олександр Васильович - член комісії   
  8. Кожухівський Микола Зігмунтович - член комісії

Постійна комісія з питань охорони природи, благоустрою, комунального господарства

  1. Дяченко Володимир Іванович– голова комісії
  2. Басс Валентина Григорівна - заступник
  3. Майданюк Леонід Петрович - секретар
  4. Колівошко Сергій Борисович - член комісії
  5. Марчук Сергій Іванович - член комісії
  6. Миненко Микола Іванович - член комісії
  7. Токарчук Віктор Георгійович - член комісії

Постійна комісія з питань освіти, культури та духовного відродження, спорту та роботи з молоддю

  1. Павленко Любов Семенівна– голова комісії
  2. Ференець Сергій Анатолійович - заступник
  3. Ярова Галина Григорівна  – член комісії
  4. Міняйло Надія Анатоліївна - секретар
  5. Любчик Василь Іванович - член комісії
  6. Пилипчук Олег Степанович - член комісії
  7. Дзюба Андрій Миколайович - член комісії

Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здров’я, материнства та дитинства, роботи з ветеранами

  1. Македонський Василь Антонович – голова комісії
  2. Клименко Олексій Васильович - секретар
  3. Антонюк Юрій Антонович - член комісії
  4. Розман Володимир Петрович - член комісії
  5. Дмуховська Галина Петрівна - член комісії
  6. Ясінський Володимир Володимирович - член комісії


Постійна комісія  з питань промисловості, транспорту, будівництва, зв’язку, торгівлі та побутового обслуговування

  1. Моргунський Сергій Валентинович – голова комісії
  2. Остапенко Анатолій Васильович - заступник
  3. Фурман Віктор Михайлович - секретар
  4. Дудник Олександр Петрович   - член комісії
  5. Сидорук Володимир Степанович - член комісії   
  6. Слюсаренко Руслан Петрович - член комісії   
  7. Бохонко Петро Васильович - член комісії   
  8. Щерб Наум Нусікович - член комісії  

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація