Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

ЗВЕРНЕННЯ

 

ЗВЕРНЕННЯ
 
до депутатів місцевих рад, керівників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, громадських організацій,  всіх жителів області щодо участі в Обласному благодійному марафоні
 
„ВРЯТУЙМО КОЖНОГО БІЙЦЯ – ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!”
 
Сьогодні, у найважчі часи в багатовіковій історії України, під загрозою опинилася територіальна цілісність та незалежність держави, гинуть бійці і мирне населення, більше  3 тисячвійськових отрималипоранення.
 
Українські воїни, які знаходяться на передовій, не жаліючи власних життів, ведуть самовіддану боротьбу, захищаючи від  терористів і російських найманцівсвободу, незалежність та територіальну цілісність України.  Стійкість наших військових, їх сила духу - це прояв справжнього героїзму. Ми зобов’язані допомогти повернути до життя кожного пораненого.
 
З цією метою у Вінницькій області з 16 вересня по 6жовтня 2014 року буде проведений благодійний марафон „Врятуймо кожного бійця - захисника України”.
 
Ми звертаємося до депутатів місцевих рад, керівників органів місцевого самоврядування,  комунальних підприємств, установ, громадських організацій, приватних підприємців, керівників Церков та релігійних громад, всіх жителів Вінниччини - не бути байдужими та внести свій посильний вклад в цю нелегку боротьбу за Українську Самостійну Соборну Державу, долучившись до збору коштів задля порятунку життя поранених та постраждалих учасників антитерористичної операції, зокрема тих, які лікуються у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону (м.Вінниця).
 
Закликаємо до об’єднання всіх сил задля підтримки наших вояків! Ми повинні бути разом у важкий для України час !
 
Кошти можна перераховувати за такими банківськими реквізитами:
 
Одержувач платежу:Вінницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України (21050, м. Вінниця, вул. Грушевського,12, контактний телефон: 35-05-68)
ЄДРПОУ:02940109. Рахунок №26001060509598. Банк: ПАТ КБ «Приватбанк» Вінницька філія. МФО 302689
Призначення платежу: Безповоротна фінансова  допомога на придбання ліків, засобів медичного призначення, обладнання та апаратури, харчування, санітарного транспорту для поранених та постраждалих військовослужбовців в зоні  АТО.
 
 
Схвалено на засіданні Координаційної ради
               з питань місцевого самоврядування
              при голові Вінницької обласної Ради
                        16 вересня 2014 року

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація