Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Зібрали допомогу для мешканців Авдіївки

 

Вчора з Вінниці до Авдіївки відправили 20 тонн гуманітарного вантажу. Вінницька область долучилася до збору гуманітарної допомоги для постраждалої Авдіївки. І вагомим був внесок Калинівського району.

-Біда, яка сталася в Авдіївці, не залишила осторонь жителів Калинівського району. Кожний навчальний заклад району долучився до збору  теплих речей, продуктів харчування, які будуть передані волонтерами в Авдіївку. Відразу після оголошення про збір допомоги, кожна небайдужа сім’я в своїх шафах знайшла теплі речі, кожухи,  ковдри, щоб зігріти того, хто зараз цього потребує. Дякуємо вкотре  кожному за небайдужість! - каже спеціаліст районного відділу освіти Світлана Дробенюк.

Як тільки в Гущинецькій ЗОШ оголосили благодійну акцію на підтримку постраждалих жителів Авдіївки, усі відразу ж відгукнулися на заклик про допомогу. За словами педагога-організатора Людмили Липової, діти почали телефонувати батькам, а ті швиденько збирали пакунки з теплим одягом, засобами гігієни та несли їх до школи. Школярі звернулися за допомогою до небайдужих односельчан, які також відгукнулися на чужу біду. Не залишилися байдужими і вчителі, які поділилися теплими речами з постраждалими. Молодь не шкодувала свого модного, сучасного одягу, старші люди діставали із шафів старі дублянки, куртки, дитячі речі, жіночий та чоловічий одяг та взуття. Лише дві години знадобилося для того, щоб зібрати тринадцять мішків допомоги мешканцям Сходу України.

За дорученням голови Вінницької ОДА Валерія Коровія в області створили оперативний штаб з надання допомоги жителям Авдіївки. Збір продуктів харчування, теплого одягу, будівельних матеріалів, зокрема дошок, плівки, утеплювачів, був оголошений в усіх районах області. Перший кількатонний гуманітарний вантаж вирушив із Вінниці вчора. Серед зібраних продуктів – чай, кава, олія, макаронні вироби, хліб, борошно та солодощі. Окрім цього, ковдри, пледи, генератори, буржуйки, теплий одяг усіх розмірів, а також сірники та свічки.

Як розповів куратор гуманітарного штабу, заступник голови ОДА Василь Броварник, результати збору вантажу перевершили всі очікування.

–Ми навіть не сподівалися, що буде так багато пропозицій і ми дуже вдячні, що люди так відгукнуться на біду. Ми виділили 350 тисяч гривень з обласного бюджету, але це ніщо у порівнянні із тим, що було зібрано населенням, 2 сказав посадовець. Спочатку планувалося, що «гуманітарку» відправлять фурою вантажопідйомністю 10 тонн, однак згодом виявилося, що з усіх районів області до Вінниці звезли вдвічі більше вантажу, тож довелося викликати додаткову фуру. – Тут загалом приблизно 20 тон вантажу, – з неприхованою гордістю підтвердив слова заступника голови ОДА боєць нацгвардії Віктор Цвігун, який разом із побратимами допомагав розвантажувати машини з допомогою. – Все це завезено зі Жмеринського, Літинського, Калинівського.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація