Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Збори Клубу голів ОТГ

У супроводі голови районної ради Василя Поліщука учасники зборів відвідали Писарівку та Павлівку. На базі цих сіл представники та голови об’єднаних територіальних громад обговорили питання енергетичного забезпечення життєдіяльності населених пунктів Вінницької області.

Енергію сонця у Писарівці експлуатують від 2016 року. На 5 га площі встановлено 9300 тисяч панелей та 87 інверторів. Ефективність роботи Писарівської сонячної електростанції понад 3 млн.електрогодин за рік.

– Писарівка має відповідального інвестора, – коментує головам ОТГ Вінниччини Василь Поліщук. – За його підтримки в селі побудований  дошкільний навчальний заклад, 400 метрів тротуару, до того ж завдяки компанії до бюджету сільської ради щороку надходить близько 200 тисяч грн.

Наступним об’єктом, який для перейняття досвіду учасникам Клубу голів ОТГ став Писарівський навчально-виховний комплекс.. На сьогодні в приміщенні утеплений фасад, замінені вікна на енергоощадні. Освітлення закладу – енергозберігаюче. Опалюють комплекс твердопаливними котлами.

Як розповів Писарівський сільський голова Вадим Гайдай, в селі протягом трьох роківкоштами сільського та районного бюджетівреконструювали приміщення сільського клубу, відремонтували будівлю сільської ради.Допомагали також і спонсори,  які обробляють землі села, а також очільники Писарівського гранітного кар’єру, які надали необхідні матеріали для проведення робіт. Вадим Гайдай також додає, що в Писарівці побудовано 12 км водогону та завдяки Обласному конкурсу проектів розвитку територіальних громад проведено вуличне освітлення.

Голови об’єднаних територіальних громад Вінницької області також відвідали Павлівську територіальну громаду. Сільський голова Віктор Кособуцький розповідає, що завдяки спільному проекту ЄС/ПРООН з місцевого розвитку, 6 км вулиць освітлено енергією сонця.

– Ми дуже пишаємося нашим проектом, – каже Віктор Кособуцький. – Ця система унікальна: сонячні панелі встановлені на даху місцевої амбулаторії, а саме обладнання зберігається в приміщенні, де воно захищене від негоди..

За словами очільника громади, 2019 року на двох земельних ділянках села Павлівки має розпочатися будівництво потужної сонячної електростанції. Від реалізації цього проекту у сільській раді розраховують на додаткове надходження до бюджету близько двох з половиною мільйонів гривень, а на період будівництва станції тут має бути створено близько двохсот робочих місць.

Додаткові надходження до бюджету у Павлівці планують спрямувати на будівництво ще одного корпусу дитячого садка, адже наразі дошкільний заклад переповнений і на черзі перебувають ще 140 дітей.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація