Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Завершився капітальний ремонт бактеріологічної лабораторії

Робота районної лікарні в сучасних умовах неможлива без існування в ній бактеріологічної лабораторії, оскільки вона приймає безпосередню участь в покращенні медичної допомоги хворим, а також в посиленні заходів в боротьбі з внутрішньолікарняними інфекціями та підвищенні рівня профілактичних заходів.

Впродовж минулого року тривав капітальний ремонт будівлі, яку на території Калинівської центральної лікарні спеціально виділили під бактеріологічну лабораторію.

Ремонтні роботи приміщення здійснювалися згідно усіх сучасних стандартів та санітарних норм. У рамках реконструкції проведено демонтаж старих підлог, залита нова стяжка підлоги, змонтовані нові внутрішні системи каналізації, прокладено внутрішні електромережі, замінено віконні та дверні блоки, проведено переоснащення системи опалення.

Лабораторія оснащена сучасним устаткуванням, медичним обладнанням, та необхідними витратними матеріалами і вже готова до початку роботи.
  Проте, за словами головного лікаря ЦРЛ Владислава Головащенка, розпочати функціонування лабораторії поки що не можуть. Потрібно врегулювати усі організаційні моменти з дозвільними документами.

Відкриття бактеріологічної лабораторії у лікарні  дозволить не лише у короткі терміни визначати збудників інфекційних процесів, а й значно знизить витрати на проведення санітарно-бактеріологічних досліджень, які на теперішній час проводяться на комерційній основі в обласних лабораторіях. 

Приємно, що значний обсяг робіт було виконано силами господарської служби лікарні. – зазначив голова районної ради  Василь Поліщук. Матеріально ж допомагали депутати районної ради Іван Боримський, Василь Кірічук, Олександр Носов, Сергій Тишко, Станіслав Андрійчук, Петро Крикливий та Сергій Моргунський.

Особливу подяку Василь Поліщук висловлює Володимиру Гройсману,за сприянням якого у минулому році уряд виділив для Калинівської центральної районної лікарні понад 300 тис грн. на придбання обладнання для бактеріологічної лабораторії.

Наразі усі зусилля сконцентровані на завершенні капітального ремонту  інфекційного відділення.

 

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація