Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Завершилась реконструкція реабілітаційного центру для учасників АТО

Фонтан з різно-кольоровим підсвічуванням тепер має Калинівська районна лікарня. Там, де ще рік тому знаходилася станція швидкої допомоги, яка не підлягала реконструкції - обладнали реабілітаційний куточок для учасників АТО та візочників.

Облаштувати таке місце відпочинку стало можливим після перемоги проекту, підготовленого Калинівською районною радою у 14-му обласному конкурсі проектів розвитку громад "Куточок реабілітаційного затишку для людей з обмеженими можливостями та учасників АТО, що перебувають на стаціонарному лікуванні в Калинівській ЦРЛ" - такою була назва проекту.

За задумом організаторів локалізація облаштовувалась для психо-емоційної реабілітації учасників АТО, людей з обмеженими можливостями, для проведення відповідних тренінгів, семінарів.

А ще для поліпшення естетичного вигляду території лікарні, адже раніше на цьому місці розташовувалось відділення швидкої медичної допомоги, будівля якого була аварійною, не вельми привабливою і реконструкції не підлягала.

- Цей проект вдалося реалізувати завдяки спільним зусиллям, - каже голова районної ради Василь Поліщук. - На його реалізацію з районного бюджету виділено 200 тисяч гривеь, ще 200 тисяч профінансовао завдяки фонду обласного конкурсу, а триста тисяч гривень виділили партнери проекту - наші благодійники, керівники промислових та сільськогосподарських підприємств, фермери: Іван Боримський, Василь Кірічук, Василь Куліш Петро Крикливий, Валерій Марченко, Микола Карпенко, Сергій Тишко, Микола Васківнюк, Анатолій Остапенко, Сергій Ломачевський, Леонід Пророк, Георгій Лученко, Станіслав Андрійчук, Олександр Носов.

Як зауважив Василь Поліщук, на території лікарні районна рада збирається раелізувати ще кілька проектів. Зокрема на 15-й обласний конкурс Калинівська районна рада подала два проекти з облаштування майданчиків, один з яких інклюзивний і має назву "Рух без обмежень"

ВІДЕОРЕПОРТАЖ

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація