Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

«Забуте серце обігрій теплом»

Захід з такою назвою організувала Олександра Гуменчук для мешканців стаціонарного відділення  «Затишок» у День святого Миколая.

Напередодні цього дня не тільки діти, але й дорослі сподіваються отримати якийсь подарунок, адже хоч маленький презент приємно отримати кожному.

В акції взяло участь близько 30 талановитих діток Калинівщини, які завітали до людей похилого віку не тільки з піснями і танцями, але й з частуваннями  та подарунками.

 

  • Такі заходи потрібні, як для літніх людей, які відчувають дитяче тепло, розуміють, що про них не забули, вони комусь потрібні, так і для дітей, які після відвідування «Затишку» по-іншому сприймають реальність. Вони вчаться поважати старість, робити людям добро. –  каже директор територіального центру Василь Карпінець. 

 

Олександра зауважила, що допомога людям похилого віку полягає не тільки у матеріальній, але й у моральній підтримці. Просте щире спілкування, терпіння, співпереживання для них дуже важливе і ми повинні це розуміти і підтримувати їх.

Для тих дідусів і бабусь, які не змогли прийти на концерт через свій стан здоров’я, діти рознесли подарунки у палати. У такі хвилини розумієш наскільки важливо бути уважним до тих, хто живе поруч, як потрібні одиноким літнім людям любов і увага.

 

Голова Калинівської районної ради щиро дякує Олександрі Гуменчук та  всім причетним до цього заходу і наголошує, що добрі справи для тих, хто потребує допомоги ніколи не залишаються поза увагою і завжди винагороджують. 

Фото Дмитро Черненко

Фото Дмитро Черненко

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація