Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

За ініціативи голови районної ради Василя Поліщука було організовано розчистку території навколо військового комісаріату.

За ініціативи голови районної ради Василя Поліщука було організовано розчистку території навколо військового комісаріату.

Нагадаємо, нещодавно у приміщенні призовної дільниці Калинівського військового комісаріату провели капітальний ремонт.
(Див. за посиланням http://kalynivka-rr.org.ua/novini/kalinivskij-vijskovij-komisariat-pislya-onovlennya/)

Проте підтримувати чистоту важливо не тільки всередині приміщень, а й на прилеглих до них територіях. Тому, в ході заходу  провели санітарну чистку дерев, яка дасть змогу не лише привести в естетичний стан ділянку, а й заготовити дрова  у вигляді сухостою та хмизу, котрі послужать опалювальним матеріалом для Калинівської центральної районної лікарні.

Ми неодноразово організовували такі заходи,– каже голова районної ради Василь Поліщук, -  адже такий господарський метод дозволяє вирішити одразу дві проблеми: провести санітарну чистку дерев та зекономити кошти  на опаленні.

Головний лікар ЦРЛ  Владислав Головащенко направив на роботи по заготівлі дров технічних працівників лікарні.  Неабияку підтримку надав сільський голова Михайло Кулик. Завдячуючи йому  до робіт залучена комунальна техніка Іванівської ОТГ , що значно прискорила та спростила роботи.
Таким самим способом  проводиться чистка лісосмуги поблизу аеродрому.

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація