Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

З турботою про людей похилого віку

 
    За підтримки голови районної ради Василя Поліщука , напередодні Дня людей похилого віку підопічні «Затишку» отримали невеличкий подарунок від Територіального центру соціального обслуговування . У коридорах стаціонарного відділення провели капітальний ремонт: пофарбували стіни та стелю, замінили вікна та двері, тим самим зробили святкову атмосферу. 
    Ми робимо усе можливе, аби старість для цих людей  не стала вироком на нещасне, самотнє й зубожіле життя. – каже директор Терцентру Василь Карпінець. -   Кожного дня ми докладаємо максимум зусиль для того, аби перебування людей похилого віку в нашому закладі було максимально комфортним та з усіма зручностями. 
  З нагоди свята ,1 жовтня  помічник-консультант вручив мешканцям «Затишку»  щедрі продуктові кошики  від народного депутата Петра Юрчишина.
 Наступного дня до привітань приєднались учні Новогребельської загальноосвітньої школи та колектив Калинівського технологічного коледжу. Вони не лише з радістю  беруть участь у всіх заходах, а й є їх затійниками. Спільно вони підготували чудову концертну програму, яка викликала теплі та приємні емоції у присутніх.
 
 
Нагадаємо, студенти КТК неодноразово влаштовували благодійні акції для мешканців стаціонарного відділення «Затишок».
http://kalynivka-rr.org.ua/novini/stacionarne-viddilennya-socialnogo-zahistu-odinokih-gromadyan-pohilogo-viku-zatishok/
http://kalynivka-rr.org.ua/novini/pochin-prodovzheno-blagodijnoju-akcieju-ruka-dopomogi/ 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація