Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

З молитвами, українськими піснями, виступами місцевих артистів та розвагами відзначить свій 467 рік народження село Бережани.

 
   Бережани є одним із найбільш успішних сіл Калинівського району. 
   За 5 років тут вдалось зробити, здається, неможливе.
Перемоги у міжнародних та обласних конкурсах дали змогу  провести реорганізацію фельдшерсько-акушерського пункту на амбулаторію практики сімейної медицини в якій провели  капітальний ремонт, утеплили фасад, замінели покрівлю, вікна та двері на енергозберігаючі, облаштували двокімнатну квартиру для лікаря, також збудувати сучасний спортивний та дитячий майданчики, вуличне освітлення. Завдяки інвестиціям в селі з’явилися водогін, бібліотека, енергоефективна система опалення та будинок культури  з новими меблями.   А дитячий садочок «Казка» після ремонту взагалі визнаний найкращим у районі.
   Працівники сільської ради та сільського будинку культури розпочали активну підготовку до головного дійства села,  святкування якого планують розпочати напередодні – 20 вересня.
   На цей день запланована розважально-концертна програма, яку готують працівники відділу культури та вихідці з села та святкові частування. Серед сільських талантів виступатимуть сім’я Наумців з танцювально-інструментальними номерами, шкільні колективи та справжня гордість села – народний аматорський фольклорний ансамбль «Берегиня».
   21 вересня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці проведуть святкове богослужіння.
   Громада села Бережани на чолі з сільським головою Галиною Фурман  гостинно запрошують земляків, гостей та всіх бажаючих приєднатись до святкування Дня села.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація