Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Вшанування чорнобильців

 

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в залі засідання Калинівської районної ради відбулося засідання круглого столу. Його учасниками стали голова районної ради Юрій Браніцький, голова райдержадміністрації Василь Поліщук, Калинівський міський голова Анатолій Шамалюк, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Надія Щьова, начальник Пенсійного фонду у Калинівському районі Василь Джула, заступник головного лікаря Калинівської ЦРЛ Олена Побойня, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Василь Македонський.

Усі учасники зібрання зверталися до ліквідаторів зі словами вдячності за витримку, патріотизм, мужність, які вони проявили під час ліквідації наслідків аварії та побажаннями міцного здоров’я на довгі роки життя.

Зустріч проходила у формі діалогу, тому ліквідатори мали можливість поставити запитання які їх найбільше хвилюють представникам управлінь та закладів району. Найбільше ліквідатори переймалися забезпеченням безкоштовним медичним лікуванням та ліками за пільговими рецептами, правильністю нарахування та виплат пенсій, транспортного перевезення.

-Ви у черговий раз довели, що є однією з найорганізованіших громадських організацій, обіцяємо і надалі співпрацювати, аби вирішувати проблеми, - сказав голова районної ради Ю.Браніцький під час засідання. – І наш обов’язок, як влади, впливати на служби, аби ваші проблеми вирішувалися.

За вагомий особистий внесок у ліквідації наслідків чорнобильської трагедії, проявлені мужність, професіоналізм та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС  подяками райдержадміністрації та районної ради нагороджено Володимира Бабія, Петра Богомаза, Олексія Бунецького, Михайла Муляра, Федора Рівненка, Миколу Семчика, Степана Ткачука, Анатолія Якимчука.

Учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання пам’ять ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській електростанції та поклали квіти до підніжжя пам’ятника чорнобильцям у Калинівці.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація