Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня з нагоди Дня вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильскій АЕС, в районному будинку культури відбулась зустріч керівників району та міста з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.  

В заході брали участь заступник голови районної ради Микола Господарець, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Слабчук,  заступник голови Калинівської ОТГ Олександр Щьов, ліквідатори аварії на ЧАЕС, військові, фахівці з управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Козятинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області, представники медицини.

 - Ми віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям. Мені б хотілося висловити вам щиру подяку за те, що ви нам дали шанс на життя, адже жодні металеві конструкції не зроблять того, що зробить людина, того, що зробили ви.

Низький Вам уклін за мужність і героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків ядерної аварії. Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом - звернувся до присутніх заступник голови районної ради Микола Господарець.

Пам’ять людей,  які захищали нас від страшного Чорнобильського лиха, присутні  вшанували хвилиною мовчання. Від зібрання, до пам’ятника жертвам Чорнобиля були покладені квіти.

На сьогодні у районі на обліку перебуває 296 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Громадянам, віднесеним до І та ІІ категорії   надаються компенсації та пільги, відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

На зустрічі ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС мали змогу поспілкуватися з представниками влади, розповісти про наболілі проблеми, задати питання. Серед найбільш «гарячих» питань  - пенсійне забезпечення, труднощі в соціальному захисті громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та надання кваліфікованої медичної допомоги вказаній пільговій категорії населення.

Ліквідатори поділилися своїми проблемами та спільно з посадовцями обговорили шляхи їх вирішення.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація