Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

ВШАНОВУЮЧИ НАЦГВАРДІЙЦІВ КРАЮ

27 березня, в Калинівському районному будинку культури відбулось привітання гвардійців військової частини 3028. «На захисті рідної землі, рідної держави, стоїте ви, дорогі наші воїни, шановні наші гвардійці – ви наша гордість, ви мужність, честь і слава нашого краю, нашої неньки України» – з такими словами розпочалося урочисте зібрання з нагоди  четвертої річниці   Національної Гвардії України.   Особовий склад військової частини 3028, рідних та друзів гвардійців цього дня вітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук, голова  районноїради Василь Поліщук, голова Калинівської районної  державної адміністрації  Володимир      Гаврилюк, голова громадської спілки «Українська народна сила» Богдан Кунда, колеги частини.

Цього року святкування відбувалось на головному майдані міста біля Будинку культури. Сонячна погода додавала настрою і зібрала багато людей. На майдані красувалась техніка, яка побувала на буремному сході: БТРи, спецавтомобілі «Газель» зі встановленим комплексом для керування безпілотними апаратами, «Спартани» та «Кугуари», КРАЗи та інші.

Урочисті заходи, присвячені четвертій річниці з часу створення Нацгвардії України продовжились в Калинівському районному Будинку культури.

«Національна гвардія України – це один зі щитів, який захищає мирне населення від загроз війни, тому створення такого підрозділу – це ще один крок до миру і незалежності нашої держави» - відзначив голова районної ради Василь Поліщук.

Керівники області нагородили низку військовослужбовців частини Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради. 
Родинам же гвардійців, які загинули на Сході України передали матеріальну допомогу.

Голова районної ради Василь Поліщук та голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк привітали військовослужбовців почесними грамотами від Калинівської районної державної адміністрації та районної ради. Родинам  гвардійців, які загинули на Сході України та  передали матеріальну допомогу.

Помічники від народного депутата України Петра Юрчишина також вручили Подяки «За вагомий особистий внесок в справу захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України» військовослужбовцям.

Військовому оркестру за дороченям міністра культури України вручив подяку Богдана Кунда голова громадської спілки «Українська народна сила», за вагомий внесок у розвиток національно-патріотичного виховання та популяризацію української пісні і творчості, а також голова спілки вручив відомчі відзнаки «За оборону рідної держави» та «За службу державі» кращим військовослужбовцям частини.

Урочисте зібрання було продовжено святковим концертом.

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація