Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Вперше за чверть століття у с.Чернятин відкрили садок

29 серпня у с. Чернятин відбулася знакова, для громади подія – відкриття трьох соціально-важливих об’єктів, які розташувалися під одним дахом. 
Після тривалих відновлювальних робіт та реконструкції у селі запрацювали: новий дошкільний заклад, фельдшерсько-акушерський пункт та оновлене приміщення сільської ради. Завдяки зусиллям районної влади, меценатів та громади села вдалося завершити комплексні роботи та здати в експлуатацію сучасні та комфортні об’єкти інфраструктури села, на які так довго очікували його мешканці.
На урочистостях були присутні голова районної ради Василь Поліщук,   заступник голови районної ради Микола Господарець, голова райдержадмністрації Володимир Гаврилюк, дружина Народного депутата України Петра Юрчишина -  Любов Ярославівна.

Відеорепортаж

Від імені народного обранця вона подякувала всім тим, хто приклав максимум зусиль, аби ці заклади не лише відновили роботу, а і почали надавати свої послуги на високому та якісному рівні, привітала їх колективи та мешканців села та вручила сучасний телевізор для дошкільного закладу, а місцевим медикам вручила сертифікат на придбання меблів для ФАПу, який дасть змогу створити комфортні умови для роботи медиків та перебування пацієнтів цього медичного закладу, відзначила найактивніших працівників цих установ, підрядників, меценатів та керівників Подяками Верховної Ради України і грошовими відзнаками.


 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація