Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Візит Джиги М.В. у Калинівському районі

 

          П’ятнадцятого жовтня в Калинівському районі з робочим                 візитом побував голова обласної державної адміністрації                 Микола Джига. Під час поїздки його супроводжували голова            районної ради Юрій Браніцький, голова райдержадміністрації          Василь Поліщук.

        М.Джига взяв участь у відкритті дороги з твердим покриттям           між селами Сальник і Лісова Лисіївка. Протяжність цієї дороги           3 кілометри і завдяки їй коротшим став шлях з  Лісової Лисіївки у районний центр. Дорогу було побудовано без використання бюджетних коштів, за рахунок фінансування соціально відповідального бізнесу.

М.Джига також побував на новозбудованому Калинівському полігоні твердих побутових відходів. Потужність нового полігону 180 тим. М3 сміття, але при встановленні сміттєсортувальної станції його ресурс можна збільшити вдвічі. Над розробкою такої станції зараз працюють колективи Барського і Калинівського машинобудівних заводів.

М.Джига взяв участь у відкритті дитячого садка в Нападівці. Старе приміщення дитсадка капітально відремонтовано, при цьому застосовано енергозберігаючі технології, а для дітей створено найліпші умови перебування. Реконструкцію дитячого садка також вдалося зробити виключно за кошти благодійників, соціально відповідального бізнесу.

Тепер дитсадок зможуть відвідувати 24 дитини з сіл Нападівки і Мончинець.

М.Джига також побував у Калинівській ЗОШ № 1, де знайомився з застосуванням енергозберігаючих технологій, харчуванням школярів. У Нападівці цікавився ходом будівництва молочно-товарного комплексу, відвідав фельдшерсько-акушерський пункт у Заливанщині, побував на полях СТОВ «Промінь» с.Черепашинець.

Підбиваючи підсумки поїздки М.Джига зауважив, що керівникам інших районів слід працювати так, як працює влада в Калинівці. Де голова ради і голова адміністрації демонструють приклад співпраці, де дуже багато зроблено за останній час.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація