Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Військова частина 3028 Національної гвардії України відзначила 24 річницю створення підрозділу

31 жовтня, в Калинівському районному будинку культури відбулось привітання гвардійців військової частини 3028. «На захисті рідної землі, рідної держави, стоїте ви, дорогі наші воїни, шановні наші гвардійці – ви наша гордість, ви мужність, честь і слава нашого краю, нашої неньки України» – з такими словами розпочалося урочисте зібрання з нагоди   24-ї  річниці   з дня створення військової частини.   Особовий склад військової частини 3028, рідних та друзів гвардійців цього дня вітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, заступник голови Вінницької обласної Ради Михайло Кременюкначальник Головного управління ДСНС України у Вінницькій області полковник  Руслан Шевчук, голова  районної Ради Василь Поліщук, голова Калинівської районної  державної адміністрації  Володимир Гаврилюк, голова Козятинської райдержадміністрації Юрій Слабчук, колеги частини.

«Я маю велику честь бути присутнім в цій залі і черпати ту надзвичайно потужну енергетику, яка йде від кожного з вас. Сьогодні військова частина 3028 – це символ патріотизму та вірності українському народу. Бог дає нам усім великі випробування і глибоке переконання в тому, що ми повинні через це пройти, щоб бути сильнішими», - зазначив  голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

З вітальним словом також звернулися до військовослужбовців голова районної ради Василь Поліщук, голова райдержадміністрації Волоидмир Гаврилюк.

Низку військовослужбовців частини було нагороджено Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради. 
Родинам же гвардійців, які загинули на Сході України, Валерій Коровій передав матеріальну допомогу.

 Керівники району Василь Поліщук та Володимир Гаврилюк  привітали військово службовців почесними грамотами від Калинівської районної державної адміністрації та районної ради. Родинам  гвардійців, які загинули на Сході України, Володиир Гаврилюк та Василь Поліщук передали матеріальну допомогу.

Урочисте зібрання було продовжено святковим концертом.

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація