Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Відзнаки вчителям та учням

Останній тиждень навчального року виявився багатим на приємні моменти для педагогів, а найбільше для учнів. Спочатку за підготовку переможців олімпіад та конкурсів відзнаки у День науки отримали вчителі, а згодом нагороди отримали і учні – переможці та призери олімпіад, конкурсів.

У день науки вшановували вчителів району, які підготували призерів обласних олімпіад, конкурсів та змагань. У нинішньому році районний та міський відділи освіти відзначили роботу сімдесяти семи педагогів.

Переможці олімпіад, конкурсів та змагань були головними дійовими особами на святі обдарованої молоді, яке також стало традиційним. На святі вшанували талановитих школярів, спортсменів, юних аманторів сцени - переможців та призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, конкурсів еколого-натуралістичного, науково-технічного, туристично-краєзнавчого, естетичного спрямування, мовно-літературних конкурсів, учнівської творчості, турнірів та спортивних змагань.

Нагороди їм вручали голова районної ради Василь Поліщук, дружина народного депутата Любов Юрчишина та міський голова Аанатолій Шамалюк.

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація