Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Відзначили День місцевого самоврядування

Сьогодні, 7 грудня, в залі засідань райдержадміністрації з нагоди Дня Збройних сил України, Міжнародного дня волонтера, Дня місцевого самоврядування зібрались керівники району та представники різних сфер і галузей Калинівщини.

З вітальним словом виступив голова районної ради Василь Поліщук. Відмітив самовіддану службу воїнів. Виразив особливу вдячність волонтерам за їх постійну допомогу та небайдужість. При цьому закликав волонтерів  також приділяти увагу військовослужбовцям району.

«Відповідальність та активна громадська позиція працівників органів місцевого самоврядування є внеском у розвиток району та держави. Люди в селі мають знати, що у них такі ж умови для життя, як і в місті. Для цього ми всі разом повинні працювати» - підкреслив голова районної ради Василь Поліщук.

«За останні роки відбулися відчутні зміни в місцевому самоврядуванні. Триває децентралізація. Кошти прийшли на місця. Це можна побачити через те, що будуються нові дороги, проводиться освітлення вулиць, утеплення бюджетних установ та інше. Працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам рад бажаю витримки й сил. Завжди слухати та чути людей, докладаючи зусиль для кращих змін в громаді» - наголосив голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк.

В ході урочистостей керівники району вручили Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної Ради кращим представникам органів місцевого самоврядування, волонтерам та військовослужбовцям.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація