Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Відзначення третьої річниці створення Національної гвардії України

22 березня відбулися урочисті заходи, присвячені третій річниці з часу створення Нацгвардії України.

Слова вітань та подяки за мужність і відвагу військовослужбовці спецпідрозділу "Ягуар" приймали від голови районної ради Василя Поліщука, голови райдержадміністрації Володимира Гаврилюка, заступника міського голови Олександра Щьова, голови облдержадміністрації Валерія Коровія, заступника Вінницького міського голови Сергія Тимощука, заступника начальника Західного територіального управління Національної гвардії України з тилу Володимира Кота та багато інших.
 
З моменту створення Національної гвардії військова частина №3028 понесла бойові втрати: 22 бійця було поранено, п’ятеро – загинули під час виконання бойових завдань. на відзначенні річниці з дня створення Нацгвардії були присутні вдови полеглих. Районна рада намагається допомагати родинам загиблих героїв у міру своїх сил.
Сім’ї загиблих отримали цінні подарунки від голови районної ради Василя Поліщука, також за підтримку військовослужбовців голова райради удосдоєний відзнаки командування Західного територіального управління Національної гвардії України.

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація