Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Відзначення Дня працівників сільського господарства

В районному Будинку культури 17 листопада зібрались представники трудових колективів агроформувань, фермерів, територіальних громад, громадськість. Урочисту частину вітання працівників сільського господарства розпочав Народний депутат України Петро Юрчишин.

«Хліборобська праця була і залишається основною складовою добробуту і благополуччя кожної родини, розвитку держави та запорукою її процвітання. Завдяки старанням хліборобів, досягнення у сільському господарстві в останні роки стають загальновизнаними. Україна займає одне з перших місць серед експортерів сільськогосподарської продукції» - зауважив Народний депутат України Петро Юрчишин. Окремих працівників сільського господарства району відзначив Подякою.

Сердечні вітання  і доземний уклін за невтомну працю усім, хто знає справжню ціну хліба і вирощує зерно на нашій українській землі висловилиголова районної ради Василь Поліщук, голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк.

«Працівники сільського господарства району до свого професійного свята підійшли з високими показниками. В умовах нинішнього доволі складного року аграріям вдалося виростити та зібрати вагомий урожай сільськогосподарських культур. Розвивається і тваринницька галузь» 

За досягнення найкращих показників з виробництва сільськогосподарської продукції Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради було нагороджено ряд працівників сільськогосподарської галузі.

   

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація