Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Відзначення 27-ї річниці Незалежності України

Сьогодні, 22 серпня, в місті Калинівці відбулись святкові заходи з нагоди відзначення в районі Дня державного Прапора та 27-ї річниці незалежності України. Розпочались заходи в районному будинку культури. Саме тут керівники району, міста вручили Почесні грамоти представникам трудових колективів установ, організацій, підприємств, військовослужбовцям та учасникам АТО. Відзнаки отримали і від народного депутата України Петра Юрчишина.

 Цього дня було урочисто відкрито відреставрований пам’ятник воїнам-інтернаціоналістам.

Голова районної Спілки ветеранів Афганістану Петро Шуманський висловив вдячність керівникам району та міста за надану у реставрації пам’ятника допомогу, а також подякував усім небайдужим за активну громадянську позицію та допомогу.

 Вшановуючи пам’ять воїнів, які загинули в різні роки, пам’ятаючи їх  героїчні подвиги, учасники заходу поклали квіти до пам’ятників воїнам – інтернаціоналістам та воїнам – визволителям.

 Урочисте дійство з нагоди 27-ї річниці незалежності України було продовжено на центральній площі міста. Голова районної ради Василь Поліщук, голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк,  голова Калинівської міської об’єднаної територіальної громади Анатолій Шамалюк привітали громадськість із 27-ю річницею незалежності України. Побажали усім миру і злагоди, добробуту, здоров’я на шляху до побудови сильної танезалежної України.              

Урочисто, у супроводі військового оркестру в/ч 3028 Національної гвардії України, піднято Державний Прапор України, прапори Вінницької області та Калинівського району,  Євросоюзу.

За підсумками роботи установ, організацій, підприємств промисловості та сільського господарства району за 2017 рік і 7 місяців 2018 року на районну Дошку Пошани цього року занесено 18 трудівників і 8 трудових колективів, які зробили вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району.  Свідоцтва про занесення на районну Дошку Пошани урочисто вручили голова районної ради Василь Поліщук, голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк,  голова Калинівської міської об’єднаної територіальної громади Анатолій Шамалюк.

  Святкового настрою присутнім додали виступи місцевих аматорів сцени.

 27 років незалежності продемонстрували світу, що Україна відбулась як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та захищати свободу.

ВІДЕОРЕПОРТАЖ

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація