Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Відремонтовано вісімсот пятдесят квадратних метрів стелі

Як тільки вщухли вибухи на арсеналі, працівники та викладачі музичної школи взялися прибирати сміття з будівлі. На допомогу їм прийшли волонтери проекту «Будуємо Україну разом», які допомогли розібрати уцілілу стелю, й ремонтна бригада відразу ж взялася за відновлення школи.

-Спершу я не повірив що там насправді можуть бути такі масштабні руйнації, - каже голова Калинівської районної ради Василь Поліщук, - але музична школа дійсно потребувала ремонту. Від вибухів було пошкоджено вісімсот п’ятдесят метрів квадратних стелі, сімдесят вісім листків шиферу. Довелося розбирати пошкоджену стелю, підбивати плитами, а потім монтувати нову. Усього за кілька тижнів бригада Костянтина Яремчука впоралася із роботою. Дуже допоміг нам підприємець Роман Вовк, який з відстрочкою платежу надав будівельні матеріали для ремонту. Окрім цього, Погребищанські районна державна адміністрація та районна рада передали двадцять чотири тисячі гривень благодійної допомоги, за які було закуплено утеплювач на дах.

Відеорепортаж

Сьогодні у музичній школі вже завершено внутрішні ремонтні роботи, на черзі заміна пошкодженого шиферу та утеплення даху. У школі повернулися до звичного ритму життя, тут знову чути музику і спів.

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація