Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Відремонтовано дорогу по вул.Першотравневій у Хомутинцях

У нечисленної хомутинецької малечі з’явилася нова розвага – проїхатись на велосипеді новеньким асфальтом.  До радості місцевих мешканців у селі відремонтували і облаштували тверде покриття довжиною 675 метрів на вулиці Першотравневій.

Це була чи не найпроблемніша дорога у Хомутинцях.  Грейдером постійно вирівнювали цей відрізок дороги, але вона з часом знову ставала аварійною. Побудували дорогу у дуже стислі строки.

Працівникам Калинівського райавтодору  знадобилося лише кілька днів для будівельних робіт.

 Це перша в нинішньому році побудована дорога, а ремонтних робіт проведено вже дуже багато.

Для Хомутинець будівництво дороги стало значимою подією, адже багато мешканців громади дістаються по цій дорозі до сусідніх Бережан. Радіє зробленому  і Хомутинецький сільський голова Оксана Мудрик.

-Кажуть, що цю дорогу побудували завдяки Степанові Руданському, а я кажу, що  це  завдяки голові районної ради Василю Поліщуку. Руданський був і до цього 183 роки, але дороги не було, - каже Хомутинецький сільський голова Оксана Мудрик. – Я одинадцять років працюю сільським головою і всі ці роки скрізь зверталася за допомогою, але лише в цьому році проблема вирішилася. Тому радості моїй немає меж.

Асфальтування вулиці стало можливим завдяки спільному фінансуванню з державного  та районного бюджетів.

-На будівництво дороги у Хомутинцях з бюджету ра-йону виділено двісті тисяч гривень, окрім цього район  надав для будівництва триста дев’яносто тонн відсіву, - каже голова районної ради Василь Поліщук. – Це перший, але не останній відрізок  дороги, які ми плануємо побудувати у нинішньому році. Загалом таких відрізків доріг у селах району має бути дев’ять.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація