Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Відремонтоване відділення Калинівської районної лікарні готове приймати пацієнтів

 
Відділення розраховане на 15 ліжок, має 4 бокси з окремими входами, 9 палат по 2 хворих на кожну. Кожна палата оснащена окремим санвузлом з душовою .
Ремонт інфекційного був запланований вже давно і проводився поступово, по мірі можливостей.  Проте , враховуючи пандемію  поширення коронавірусної хвороби та перші спалахи в Україні були змушені зосередити всі свої сили та засоби на прискорення процесу завершення ремонтних робіт.
Попри швидкий темп праці, всі роботи були виконані згідно норм та стандартів і створено максимально комфортні та безпечні умови як для пацієнтів,  так і для працівників. 
Керівництво району висловлює щиру подяку депутатам Калинівської районної ради; депутатам міської ради, які сприяли у питанні виділення коштів на ремонтні роботи з міського бюджету; робітникам, які два тижні, більш як по 12 годин та без вихідних невтомно працювали на об’єкті; благодійникам та меценатам, які допомагали фінансово та постачали продукти для харчування працівників.
 
 
https://www.youtube.com/watch?v=EWPzLfE75lw&feature=share&fbclid=IwAR3vcjnrpgTHEwOKJ71kh3X5GNx242HrSjUM9UwGIO34EOS4unwwPXUdaic
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація