Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Відпочинок дітей в пришкільних таборах

В шести  навчальних закладах району з 3 по 21 червня 2019 р. працюють пришкільні оздоровчі табори з денним перебуванням дітей: ЗОШ І-ІІІ ст. с.Радівка, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Черепашинці, ЗОШ І-ІІІ ст.  Голендри, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Бережани, ЗОШ І-ІІ ст. с.Нападівка, Корделівська СЗШ І-ІІІ ст .  У шести пришкільних таборах відпочиває 194 дитини. Відпочинок дітей вдалось організувати завдяки коштам, виділеним районною радою (100 тис грн) та  коштам, виділеним відділом освіти на придбання канцтоварів та аптечок.

        Долучились до проведення оздоровчої кампанії  і спонсори, а саме: СТОВ «Промінь» голова Боримський І.А., ПП «Радівське» Пачевський В.А., ПОСП «Нападівське» Тихонюк П.І., депутат районної ради Андрійчук С.І.,  ТОВ «ЕКО-СФЕРА».

        Першочергове право на  відпочинок у пришкільних таборах отримали діти пільгових категорій, а саме: діти сироти та позбавлені батьківського піклування, діти з особливими освітніми потребами, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти учасників АТО.

        Для дітей, які відпочивають в таборах, організовано покращене харчування. Вони щоденно отримують свіжі овочі та фрукти, соки, солодощі, молочні продукти та ін.

         Кожен табір має свій профіль, відповідно до якого планується  робота. Кожен день в таборі насичений заходами, іграми, розвагами, змаганнями.

         До роботи пришкільних таборів долучаються працівники будинку дитячої творчості, які проводять з учнями гурткові заняття та майстер класи. Тренери ДЮСШ проводять в таборах змагання, спортивні свята, спортивні ігри на свіжому повітрі.

         Невід’ємною складовою літнього відпочинку є екскурсійні поїздки. Діти відвідують в м.Вінниці зоопарк, аквапарк, музеї, парк відпочинку з атракціонами та ін.

 

 

 

 

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація