Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Відкриття оновленого та реконструйованого місцевого Будинку культури с.Мирне

6 березня приводом для святкової гостини стало урочисте відкриття оновленого та реконструйованого місцевого Будинку культури села Мирне, що стало справжнім подарунком для жіноцтва цієї громади у переддень свята весни та краcи.

Радість св’ята розділили з місцевими жителями численні гості - голова районної ради Василь Поліщук, заступник голови районної ради Микола Господарець, голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Слабчук, народний депутат України Петро Юрчишин, начальник управління культури і мистецтв облержадміністрації, заслужений артист України Станіслав Городинський, міський голова Анатолій Шамалюк, депутати районної ради Василь Кірічук, Станіслав Андрійчук, Віктор Огороднійчук, командир в/ч 3028 Іван Миропольський.

Відеорепортаж 1

Спільними зусиллями – керівництва районної ради - Поліщука Василя Кіндратовича, громади села та місцевих аграріїв – вдалося здійснити давню мрію мешканців Мирного, які, врешті, отримали сучасний, упорядкований та комфортний заклад культури. Тепер на його базі дітки будуть долучатися до чудесного світу культури, навчаючись у різноманітних гуртках. Місцеві аматорські колективи матимуть можливість вдосконалювати своє мистецтво, а мешканці села зможуть зібратися у комфортному залі установи, аби відсвяткувати те чи інше свято, послухати виступи своїх земляків та гостей села, тобто матимуть сучасний культурний центр, який є невід’ємною частиною сучасного розвитку місцевої громади.

- Наступними будуть будинки культури у Котюжинцях і Байківці та центр надання послуг, де розміститься ФАП, дитячий садок, сільська рада у Чернятині - констатував голова райради Василь Поліщук - так вже склалося, що більшість депутатського корпусу району - це аграрії, керівники сільгосппідприємств. Вони бачили який зробили ремонт в Черепашинцях, Бережанах, Хомутинцях, Мончинцях, Радівці, Пикові і після побаченого кожен прагне, щоб і у його територіальній громаді було не гірше.

Відеорепортаж 2

Народний депутат України Петро Юрчишин відзначив найактивніших членів громади, людей, які приклали чимало зусиль, аби цей святковий для громади день став дійсністю - Господарця Миколу Вікторовича - заступника голови районної ради, Крикливого Петра Леонідовича - директора ТОВ "Турбів-Агро" с.Мирне та вручив їм Подяки Верховної Ради України та грошові відзнаки. 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація