Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Відкриття навчально-виховного комплексу у селі Сальник Калинівського району

Майже за рік, відколи район очолив Василь Кіндратович Поліщук, район ніби відродився, нове життя побачили десятки об’єктів, у відродження яких вже ніхто не вірив, а головне — у людей з’явилася віра у майбутнє. 

Відеорепортаж

У селі Сальник Калинівського району 11 жовтня  відбулась подія, на яку з нетерпінням чекали всі жителі територіальної громади. Тут почав діяти реорганізований навчальний заклад комунальна установа «Навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дитячий навчальний заклад». Для дошкільнят відкрито дві групи.В урочистому відкритті взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації, директор Департаменту освіти і науки Ігор Івасюк, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, дружина народного депутата України Любов Юрчишина, депутат обласної Ради Анатолій Ткач, голова районної ради Василь Полішук, який приклав максимум зусиль аби об"єднати як зусилля громади, так і різні фінансові джерела, аби роботи були виконані у максимальній якості та об"ємах. Як результат - дітки отримали сучасні та облаштовані приміщення.

«Ми будуємо Європу в себе», – каже голова Калинівської районної ради Василь Поліщук. Енергозберігаючі вікна та двері, сучасний ремонт, вишуканий дизайн – це не фантазії про майбутнє, а сучасна Калинівщина.

Для відкриття дитячого дошкільного закладу в приміщенні школи було здійснено реконструкцію класних кімнат, замінено вікна та двері, проведено ремонт електромережі та водогону, облаштовано групові кімнати для двох вікових груп та дитячий ігровий майданчик. Роботи з реконструкції приміщення та відкриття дошкільного закладу тривали в Сальнику від початку цього року. Усього було виділено 775 тисяч гривень, з яких 375 — на реконструкцію приміщення школи та відкриття дитячого садочка і 400 — на утеплення.

Вітаючи присутніх, заступник голови обласної державної адміністрації, директор Департаменту освіти і науки Ігор Івасюк сказав: «Коли в громаді є дитячий садочок, відчувається, що є рух уперед, є перспектива. Для обласної державної адміністрації відкриття дитячих садочків – один із пріоритетів роботи. За останні п’ять років загалом по області відкрито 154 дитячих навчальних закладів» Також подякував керівникам району за працю, створення гарних і комфортних умов для розвитку дітей.

Дитячий садочок назвали «Краплинка». З краплинок складається дощ, а дощ це багатство та благополуччя. Нехай і сальницька «Краплинка» подарує благополучне та щасливе дитинство для своїх маленьких вихованців.

(Див.Фотогалерея)

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація