Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Відкрито оновлену клініко-діагностичу лабораторію в Калинівській ЦРЛ

Участь в урочистостях з нагоди відкриття відремонтованої лабораторії взяли голова районної ради Василь Поліщук, голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк,  головні спеціалісти департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Світлана Швидюк і Світлана Капелька, депутат обласної ради Валерій Якимець та в.о. головного лікаря Калинівської ЦРЛ Владислав Головащенко. Починання керівництва району підтримав народний депутат України Петро Юрчишин, який подарував працівникам лабораторії холодильника та мікрохвильову піч, а також відзначив Подяками та грошовими винагородами працівників, які брали найактивнішу участь у ремонті.

-Ремонтні роботи у Калинівській районній лікарні ми почали ще у 2011 році. Починали з утеплення приміщень, потім приступили до ремонту відділень, - каже голова районної ради Василь Поліщук. – На сьогоднішній день фактично вісімдесят відсотків лікарні відремонтовано. І всі ці роботи зроблено господарським методом, із значною економією коштів. Одним із найбільших об’єктів залишилося інфекційне відділення. На його ремонт вже готується проектна документація. Це буде відділення на тридцять дорослих і двадцять дитячих місць, яке відповідатиме вимогам лікарні інтенсивного лікування І ступеня. Думаю, що до кінця року ми на сто відсотків завершимо ремонтні роботи у районній лікарні. Окрім ремонтних робіт, у планах придбання новітнього медичного обладнання, в тому числі і для відремонтованої лабораторії. Ми намагаємось зекономити кожну копійку бюджетних коштів, але при цьому створити для наших працівників належні умови праці. Тепер черга за медпрацівниками, адже ми можемо навіть золотом тут все покрити, але головну оцінку лікарні дають люди, які задоволені чи не задоволені якістю медичних послуг.

Відеорепортаж

-Умови бездоганні, - констатує головний спеціаліст з надання методично-організаційної допомоги за фахом «Лабораторна діагностика» Вінницького департаменту охорони здоров’я Світлана Капелька, – тут виконано усі вимоги, які необхідні для робочих місць в лабораторній діагностиці.

Клініко-діагностична лабораторія Калинівської центральної районної лікарні– це ще один підрозділ лікувального закладу, який почав працювати після ремонту.

Про умови праці, які створені зараз, ще кілька років тому працівники лабораторії могли лише мріяти.

-Я і весь наш колектив дуже задоволені тим, що ми отримали. Те, що було, і те, що є нині, неможливо навіть порівняти, - каже завідувачка лабораторії Ірина Даценко. – У нас особливого комфорту у роботі не було. Так, були косметичні ремонти, які проводилися періодично, і більше нічого. Коли у нас була атестація лабораторії, нам сказали, що ми по вмісту лабораторії, роботі, професійності, підготовці документів маємо гарні показники, а те, що стосується ремонту, бажає кращого. Тому нам порадили просити про допомогу районну владу. Ми попросили, нас почули і допомогли.

Ремонтні роботи тривали в приміщені лабораторії більше п’яти місяців. Починалося все із заміни електропроводки, каналізації, капітального ремонту приміщень. Згідно з вимогами до умов праці лаборантів у кабінетах стіни обкладено плиткою, підведено холодну і гарячу воду, змонтовано нову витяжку. Одну із кімнат переобладнано під кімнату для відпочинку. Є тепер у лабораторії і зручне фойє, у якому пацієнти можуть зачекати на результати аналізів. При таких масштабних перетвореннях з районного бюджету було виділено на ремонтні роботи усього триста сімдесят тисяч гривень. Хоча без допомоги спонсорів, власних ремонтних бригад, реальна вартість об’єкта могла б сягнути кількох мільйонів.

-Дуже покращилися умови праці, - каже Ірина Сімчук. – Тепер у нас є гаряча вода і лабораторний посуд не доведеться мити холодною. Дуже гарний ремонт, нові меблі.

А виконувач обов’язків головного лікаря Калинівської ЦРЛ В’ячеслав Головащенко закликав колег переходити від євроремонтів до євростандартів надання медичних послуг.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація