Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Відкрили оновлене відділення екстреної медичної допомоги

Забезпечення високих стандартів надання лікарської допомоги пацієнтам, чи то з віддаленого села, чи з міста, залежить від максимально скоординованих та професійних дій системи екстреної медичної допомоги. Саме такими цілями керувалися задля створення належних умов у Калинівському відділенні ЕМД.

На цю подію працівники відділення екстреної допомоги очікували кілька років. Ще у 2013 році, коли відділення швидкої допомоги ще було в структурі Калинівської центральної районної лікарні, було вирішено переконструювати під нього частину одного з корпусів медичного закладу. Однак після вдалого початку ремонтні роботи призупинилися, а продовжилися лише на початку нинішнього року, завдяки злагодженій взаємодії обласного та районного керівництва, а також сумлінному ставленню місцевих медпрацівників - вдалося створити поліпшені умови для роботи персоналу швидкої допомоги.

На сьогодні існуючих підстанцій недостатньо для того, щоб швидка могла опинитися на місці виклику через 4–8 хвилин, як це в ідеалі має бути. Все ж, бригади екстреної медичної допомоги працюють 24 години на добу, 7 днів на тиждень, тому для швидкого реагування відповідні умови - це запорука успіху.

Диспетчер Калинівського відділення ЕМД Ніна Пурлінська розповіла, що наразі тут працює 43 людини персоналу. За зміну приходиться приймати мінімум 20 викликів, а у вихідні чи святкові буває й 40.

Відеорепортаж

Голова Калинівської районної ради Василь Поліщук розповів, що для оновлення відділення ЕМД з районного бюджету на ремонт виділили 200 тисяч гривень, а загалом кошторис склав 800 тисяч.

 - Ми не могли залишитися осторонь цієї проблеми, наголосив Василь Кіндратович, - Ми пообіцяли і спільними зусиллями це зробили. Здешевити роботи нам вдалося завдячуючи нашим будівельним ,ригадам та самим працівникам відділення. Ремонтні роботи у районній лікарні триватимуть і надалі. На черзі відкритття оновлених приміщень лабораторії та дитячого відділення та початок ремонтних робіт в інфекційному, терапевтичному, неврологічному відділеннях ЦРЛ, а також на завершальній стадії в с. Чернятин цілий комплекс – фельдшерський пункт, сільрада і садочок. 

- А на місці старого приміщення екстреної допомоги планується відкриття Центру для людей з особливими потребами та учасників АТО. Вже підготовлено проект та подано його на конкурс проектів розвитку територіальних громад. На фінансування даного проекту двісті тисяч гривень буде виділено з бюджету району, 200 - надають депутати районної ради та керівники сільгосппідприємств району і ще 200 - в разі перемоги, планується залучити з фонду конкурсу.

Головний лікар філії Хмільницької станції ЕМД Інна Браславська зауважує, що доступність бригад екстреної медичної допомоги та їхнє територіальне розташування є дуже важливим фактором ефективної роботи. Сьогодні Калинівське відділення є передовим на етапах від дзвінка до спеціалізованого відділу в лікарні. Особливо це стосується госпіталізації пацієнтів з інсультом.

- Раніше наші бригади знаходилися у приміщенні, яке було аварійним, ми звернулися до Василя Кіндратовича за допомогою і він відразу нас почув і пообіцяв допомогти з приміщенням. Але те, що ми отримали, перевершило всі сподівання. Ми отримали найкращі в області побутові умови для наших працівників і для роботи і для відпочинку.

У новому приміщенні обладнано кімнату завідуючого, диспетчерську, кімнату для зберігання медичних препаратів, куточок для відпочинку чергових бригад, є й гардеробна та санітарна кімната, яка оснащена пральною машиною та бойлером, туалет. Скрізь нові меблі, є також плазмовий телевізор та мікрохвильова піч - подарунок від народного депутата України Петра Юрчишина.

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація