Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Відбувся робочий візит на Калинівщину Народного депутата Петра Юрчишина та голови Козятинської райради Віктора Слободянюка

8 квітня до Калинівки завітав Народний депутат України Петро Юрчишин, який провів особистий прийом громадян у громадській приймальні Калинівського району. Під час прийому розглядалися питання соціальної допомоги мешканцям нашого краю та лікування. 

В рамках робочого візиту відбулась зустріч народного депутата та двох голів районних рад - Калинівської та Козятинської та обговорили  питання щодо співпраці між двома районами,  Під час зустрічі голова районної ради Василь Поліщук, народний депутат Петро Юрчишин та голова Козятинської районної ради Слободянюк Віктор Миколайович відвідали Калинівську районну лікарню, де познайомилися із новим головним лікарем Головащенком Владиславом Сергійовичем, ознайомилися із ходом ремонтних робіт у цьому закладі. Також було домовлено про зустріч двох головних лікарів, Козятинської та Калинівської для налагодження співпраці з організації надання медичних послуг населенню та обміну досвідом у ремонтних та відновлювальних роботах цих двох закладів.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація