Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Відбувся черговий візит Народного депутата на Калинівщину

12 серпня в рамках робочого візиту на Калинівщину, після особистого прийому громадян народний депутат України Петро Юрчишин, разом із головою районної ради Василем Поліщуком, посадовцями місцевого самоврядування Калинівської об’єднаної громади відвідав ряд об’єктів соціальної інфраструктури краю на яких активно проводяться відновлювальні роботи, капітальні ремонти та реконструкції.
У с. Чернятин  відвідали відремонтоване приміщення у якому знаходяться дитячий садочок, сільська рада та ФАП.


У с. Дружне - оновлений дитячий садочок. У с. Мирному голова райради Василь Поліщук  ознайомив із роботами по утепленню школи. У с. Нова Гребля відвідали реконструйований дошкільний навчальний заклад.
Також  відвідли центральну площу Калинівки на якій тривають роботи з її реконструкції.- Калинівські об’єкти соціальної інфраструктури - освітні, культурні, медичні заклади, які за останній час було реконструйовано, оновлено, відремонтовано, є яскравим прикладом спільної та конструктивної роботи місцевої влади та суб’єктів господарювання, - прокоментував візит Петро Юрчишин. – За короткий час, завдяки результативній співпраці громади отримали сучасні та комфортні умови для навчання, виховання, культурного відпочинку та медичного обслуговування. Вважаю, що такий досвід потрібно переймати та впроваджувати на теренах всього округу, аби місцеві громади розвивалися, а життя та комфорт їх мешканців покращувалося, - підсумував свій візит Петро Юрчишин.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація