Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Відбулось засідання 18 позачергової сесії районної ради

01 лютого у залі засідань районної ради відбулось засідання 18 позачергової  чергової сесії районної ради 7 скликання.

На розгляд сесії було винесено ряд питань, серед яких:

Про внесення доповнення до рішення 12 сесії районної ради 7 скликання від  04.08.2017р. №299  «Про районну програму «Майбутнє Калинівщини в збереженні здоров'я громадян» на 2017-2020 роки в Калинівському районі»; 2.Про внесення змін до рішення 17 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 року №404 «Про районний бюджет на 2018 рік»;Про вартість харчування і розмір батьківської плати за харчування дітей в навчально-виховних комплексах району в дошкільних групах у 2018 році; Про реорганізацію комунальної установи «Калинівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»; Про встановлення надбавки та доплати головному лікарю Калинівської центральної районної лікарні. 

Найбільше уваги було приділено медичній реформі.

Як зазначив головний лікар районного медцентру Юрій Житовоз, саме з січня почався підготовчий періоддо впровдження медичної реформи, а саме автономізація медичних закладів, які надають первинну допомогу. Вони мають бути реорганізовані у комунальній некомерційні підприємства, що дасть їм змогу укладати в майбутньому договори з Національною службою здоров’я та отримувати кошти за надані послуги. А з квітня 2018 року має розпочатися кампанія з вибору сімейного лікаря. Кожен громадянин України повинен буде обрати сімейного лікаря чи терапевта для себе та педіатра для своїх дітей й підписати з ними Декларацію. За кожного пацієнта лікар буде отримувати кошти від держави.

Реформування медичних закладів, які надають вторинну допомогу, розпочнеться у 2019 році.

Також проголосували за те, що у Госпітальній раді Північного госпітального округуКалинівський район представлятимуть головний лікар Калинівської ЦРЛ Владислав Головащенко та заступник голови районної ради Микола Господарець.

По всіх питаннях прийняті відповідні рішення.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація