Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Відбулось вшанування Небесної сотні

З метою увічнення  громадянської  і національної відваги, самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності учитальній залі районного будинку культури  20 лютого відбулось засідання «круглого столу». Участь в заході взяли  представники районної та міської влади, учасники Революції Гідності, громадськість,  молодь. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Революції Гідності, пам’ятника воїнам-визволителям.  

Вчитель історії ЗОШ №2-гімназії м.Калинівки Ольга Ткачук ознайомила присутніх з короткою історією розвитку подій під час Революції Гідності. Саме у дні 18-20 лютого було найбільше вбито людей. Українці боролись за право жити у вільній, європейській державі.

Захід пройшов у формі діалогу. Молодь висловлювала власні думки про події, які відбувалися на Майдані та як вони вплинули на наше сьогодення.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація