Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Відбулось пленарне засідання 16 чергової сесії 7 скликання

5 грудня у залі засідань районної ради відбулось засідання 16 чергової сесії районної ради 7 скликання.

На розгляд сесії були винесені питання, серед яких ЗВІТ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ В.ПОЛІЩУКА; Про хід виконання Комплексної оборонно-правоохоронної програми Калинівського району на 2016-2020 роки «Безпечна Калинівщина – взаємна відповідальність влади та громад»; Про хід виконання Комплексної програми захисту населення і територій Калинівського району у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2016-2018 роки та інші.

По всіх питаннях прийняті відповідні рішення.

По завершенню пленарного засідання голова райради провів урочисті збори з нагодня Дня місцевого самоврядування, в яких взяли участь депутати районної ради, сільські голови, секретарі сільських рад, ветерани органів місцевого самоврядування, радники на громадських засадах голови районної ради, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

У своєму виступі голова райради В.Поліщук зазначив, що за роки незалежності України у місцевому самоврядуваннізроблено чимало, але далеко не все. На сьогодні залишається ще дуже багато невирішених питань і проблем, які стримують розвиток місцевого самоврядування, гальмують соціальний та економічний прогрес територіальних громад. Але, незважаючи на труднощі, місцеве самоврядування має всі шанси для його розвитку, збагачення і утвердження.

Голова районної ради згадав прізвища тих, хто зарекомендував себе доброю роботою, турботою про людей, вирішенням конкретних справ. Серед них депутати районної ради, сільські голови, секретарі сільських рад, бухгалтери, землевпорядники. Саме від них залежить своєчасність прийняття важливих для громади рішень та їх виконання, авторитет місцевого органу самоврядування.

 Свої слова глибокої шани та поваги Василь Поліщуквисловив ветеранам органів місцевого самоврядування.

Кращих представників місцевого самоврядування нагороджено почесними грамотами та подяками.

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація