Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Відбулось нагородження кращих працівників автомобільної та дорожньої галузі

З нагоди Дня автомобіліста та дорожника,  яке відзначається щорічно в останню неділю жовтня, в залі засідань районної ради відбулося нагородження грамотами райдержадміністрації та районної ради кращих працівників дорожньої та автомобільної галузі району, серед яких філія «Калинівський райавтодор», Калинівська дорожня експлуатаційна дільниця, водії Калинівського відділення екстреної медичної допомоги та Калинівської ЦРЛ, перевізники.

З нагоди професійного свята голова районної ради Василь Поліщук  висловив присутнім слова вдячності -  Транспортна система країни виходить на все більш високий рівень. Сучасні транспортні шляхи стають ознакою модернізації життя, свідченням стабільного та динамічного розвитку держави. Вірю, що автодорожники та автомобілісти й надалі докладатимуть зусиль для покращення умов пасажирських та вантажних перевезень, впровадження нових послуг та маршрутів.

Вдячний усім, хто не залишився небайдужим до подій, які відбулися на території в/ч 1119 в ніч з 26 на 27 вересня та надали допомогу у перевезенні жителів району у безпечні місця.

Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємовиручка, честь гордість за свою професію, „відчуття ліктя” мають особливе значення.

Вітаю всіх, хто вірний професійному обов’язку, трудиться на автобусах, вантажному та легковому транспорті. Ви керуєте різними машинами, але всі ви – на одному шляху. Від вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень. Ваша завзята та відповідальна праця викликає заслуженої поваги.

Щиро бажаємо усім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація