Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради

21 листопада 2017 року голова Калинівської районної ради Василь Поліщук провів чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, в якому взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк, керівники сільгосппідприємств, державні реєстратори, землевпорядники сільських рад, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександр Поліщук, прокурор Калинівського району Дмитро Кубик, керівник апарату райдержадміністрації Оксана Якименко, та представники засобів масової інформації.
На початку засідання очільник району представив голову об’єднаної Іванівської громади Михайла Кулика.

Відкриваючи засідання, голова райради Василь Поліщук  наголосив на важливості винесених питань, які потрібно детально розглянути та обговорити. 

Члени Координаційної ради розглянули чотири питання порядку денного, а саме:про стан використання земельних ділянок; про запобігання подвійній реєстрації договорів оренди земельних ділянок; про стан охорони здоров’я населення району в умовах реформування галузі та про реалізацію проектів – переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад.

З інформацією «Про стан використання земельних ділянок» виступив прокурор Калинівського району Дмитро Кубик.

З інформаційною довідкою Про запобігання подвійній реєстрації договорів оренди земельних ділянок присутніх ознайомив начальник відділу держгеокадастру у Калинівському районі міжрайонного управління у Калинівському та Липовецькому районах Леонід Ткаченко.

Світлана Дудар – в.о. заступника головного лікаря з медичної частини Калинівської ЦРЛ та Юрій Житовоз  - головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги виступили з інформаціями про стан охорони здоров’я населення району в умовах реформування галузі.

Насамкінець голова районної ради Василь Поліщук  ознайомив присутніх з реалізацією проектів-переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад , де зазначив, що в цьому році було виграно 26 проектів територіальних громад, а також екологічний запит, за яким виділено майже 500 тис.грн. на придбання баків для твердопобутових відходів.

За результатами Координаційної ради були прийняті відповідні рекомендації.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація