Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Відбулися урочистості до Дня захисника України

Урочистості з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва відбулись 12 жовтня в Калинівському районному будинку культури. Участь в заході брали представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, учасники антитерористичної операції, військовослужбовці, громадськість.

До святкової зали військові урочисто внесли Державний Прапор України.  Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих земляків, Героїв АТО та всіх патріотів України, які віддали своє життя у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність української держави.  Від зібрання до пам’ятника загиблим воїнам було покладено корзину живих квітів.

- Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.
Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

З нагоди свята вітаю усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаю успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду.  Сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

- зі словами привітань до присутніх звернувся голова районної ради Василь Полішук.

Також присутніх привітали голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк, представник народного депутата України Олег Мичківський, Калинівсьий районний військовий комісар Олег Резедент.

 Почесною грамотою райдержадміністрації та районної Ради нагороджено 50 військовослужбовців та учасників антитерористичної операції. Вручено грамоти обласної влади військовослужбовцям Юрію Коломійчуку, Олександру Дичуку, Олександру Шкуратовському, Євгенію Вільчинському, Михайлу Коцюбському, Олексію Столярову, Івану Чокинюку.

 Учасників заходу привітали майстри мистецтва Калинівщини.

Цього дня присутні також мали змогу оглянути виставку військової техніки, яка було розташовано перед районним будинком культури.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація