Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Важлива інформація. Уряд затвердив перелік опорних лікарень

Кабінет Міністрів України 15 січня прийняв розпорядження «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року». Це дозволить покращити доступність медичної допомоги, сконцентрувати інвестиційні ресурси та розбудувати мережу надання медичних послуг в Україні.

До переліку включено заклади охорони здоров’я, що відповідають вимогам або можуть бути підвищеними до багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування першого або другого рівня, що забезпечуватимуть:

  • безпечність медичної допомоги на основі доказової медицини;
  • своєчасність доступу до медичної допомоги;
  • економічну ефективність, яка полягає у забезпеченні максимально можливої якості медичної допомоги за умови раціонального та ощадливого використання ресурсів.

Усього на  Вінниччині буде 10 опорних лікарень, серед яких і  КНП «Калинівська центральна районна лікарня» Калинівської районної ради.

  • Для того, щоб нашу лікарню визнали опорною ми доклали чимало зусиль, - зауважив голова районної ради Василь Поліщук.  – Від депутатського корпусу та від себе особисто, хочу подякувати всім, хто приймав активну участь у створенні сучасного та комфортного медичного закладу.

Розвиток медичної галузі і надалі залишається одним із пріоритетів у діяльності районної ради. Наразі тривають ремонтні роботи, направлені на посилення існуючої матеріально-технічної бази медичного закладу та проводиться дооснащення обладнанням.  Вже за місяць плануємо відкрити кабінет комп’ютерної томографії , що дасть змогу проводити діагностичне обстеження на місці, не звертаючись за допомогою до колег з області.  Це дуже важлива подія, адже від правильно встановленого діагнозу залежить 90% успіху лікування.

 

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація