Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

В селі Глинськ Калинівського району урочисто відкрито ще одну групу дитячого садочка

Так само просторо, сонячно та затишно і в дитячому садочку «Сонечко» с. Глинськ, де 11 жовтня теж відбулося новосілля.

– Спочатку нам пообіцяли лише ремонт другого поверху та відкриття ще однієї групи, але на сьогодні ми маємо ось таку красу, — каже завідуюча дошкільним закладом Людмила Кравчук. — Окрім ремонту всередині, ми обновили фойє, подвір'я, зробили огорожу.

 

Ще рік тому більша частина приміщення дитячого садка пустувала. А в дитячому садочку, який діяв, умови були не з кращих. Тому багато батьків змушені були знаходити для своїх дітей інші дошкільні заклади.

 

За підтримкою районної та сільської влади, місцевих приватних підприємців та громади села за справу взялися дружно та організовано. Ще кілька місяців тому дитячий садочок був схожий на руїни. А сьогодні – це сучасний, затишний та комфортний дитячий заклад «Сонечко». Про такий ще рік тому мешканці Глинська навіть і не мріяли. У приміщенні повністю замінено дах, встановлено енергозберігаючі вікна та двері, проведено внутрішній капітальний ремонт приміщення та утеплено всю будівлю.

 

Дитячий садок змінився невпізнанно. На його капітальний ремонт було залучено кошти району, села та значну допомогу надали благодійники.

 

– Я завжди кажу, що у нас дуже трудолюбиві та гарні люди і вони заслуговують на краще життя. Немає різниці, чи вони живуть у маленькому селі, чи у великому місті – умови скрізь мають бути однаковими. І якщо починати щось робити, то робити це по-справжньому на десятиліття — каже голова Калинівської районної ради Василь Поліщук. – Насправді вартість усіх цих робіт значно більша. Але ми працюємо господарським методом – на кожну витрачену гривню з бюджету знаходимо десять позабюджетних. Здешевити ремонтні роботи вдається і за рахунок власних будівельних бригад, які працюють у нас на всіх об’єктах. Завдяки такій співпраці нам вдається відкривати на рік не один-два об’єкти, а маємо таких вже сімдесят п’ять. Це, в першу чергу, школи, лікарня, дороги, автобусні зупинки, водогони тощо. До Нового року плануємо відкрити ще тридцять подібних об’єктів. Наша сила у єдності. Одна людина не зможе нічого зробити, але коли ми діємо спільно, коли громада бере ініціативу у свої руки, ми можемо й гори звернути.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація