Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

В Бережанах відкрився сучасний медичний заклад

Черговий капітально відремонтований об'єкт відкрили у селі Бережани.

Облаштування цього медичного закладу стало загальнорайонною справою із залученням бюджетних та спонсорських коштів.

Відтепер мешканці цього села та сусідніх Писарівка і Байківка, які планують приєднатись до Бережан, обстежуватимуться і лікуватимуться у сучасній місцевій амбулаторії загальної практики сімейної медицини

Відеорепортаж

Нині у Бережанах мешкає 1232 людини. До цього у селі функціонував ФАП, та відвідувати його не дуже любили. Віднедавна все змінилось. Старе приміщення перебудували і створили амбулаторію.
Відремонтовану амбулаторію люди нині жартома називають санаторієм. Все нове, достойне, відповідає вимогам і стандартам. Є навіть денний стаціонар.

Палати амбулаторії нині швидше нагадують номери готелю. Нові меблі, на вікнах гардини, на підлозі килими, на стінах картини. Дві палати - жіноча і чоловіча - розраховані на 6 ліжок. Крім того, є кабінети фельдшера, офтальмолога, педіатра, маніпуляційна та кімната для фізпроцедур.

З персоналу в амбулаторії фельдшер, акушер, сімейний лікар та санітарка. В планах розширення штату ще на двох лікарів. Тут проблем із залученням фахівців немає.  Лікар Іванна Вівюрська переїхала сюди з Львівщини і повертатись не збирається.  Молодий спеціаліст отримала тут двокімнатну умебльовану квартиру і посаду головного лікаря. Щодень, амбулаторію відвідує не менше 25 пацієнтів. Тепер, аби отримати першу невідкладну допомогу, фізпроцедури чи крапельницю, бережанам не доведеться їздити в район, все на місці і всі свої. Без додаткових витрат на дорогу.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація