Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Українці - європейська нація

В рамках відзначення в районі Дня Європи та з нагоди ухвалення Радою ЄС рішення щодо скасування візових вимог для українських громадян  11 травня 2017 року о 12 годині в місті Калинівці  відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу. Так Калинівщина долучилася до акції, яка відбулась в кожній територіальній громаді нашої держави. В заході взяли участь керівники району та міста,  військовослужбовці, учнівська та студентська молодь, громадськість.

  Право підняти Державний прапор України та прапор Європейського Союзу було надано голові районної ради Василю Поліщуку, голові райдержадміністрації Володимиру Гаврилюку, заступнику голови Калинівської міської об’єднаної територіальної громади Олександру Щьову. лікарю Калиніської центральної районної лікарні Вікторії Якимець, вчителю Калинівської ЗОШ №1 Діані Подрезі, учням, переможцям обласної і районної олімпіад.

З вітальним словом до учасників урочистого зібрання звернулися керівники району та міста.

"Цього дня жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

День Європи вважається святом миру і єднання європейських країн, солідарності всіх демократичних сил, що є актуальним для всіх держав об’єднаної Європи.

Тож, підтримуючи свято, ми спільно сприятимемо формуванню позитивної громадської думки щодо європейських цінностей та традицій, популяризації загального європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема, молоді та поетапної інтеграції України до ЄС.

Переконаний, що ми на правильному шляху, тому повинні продовжувати боротися за наше світле майбутнє.

Нехай свято Дня Європи ще на один крок наблизить нас до європейської спільноти.

Миру, добра і злагоди усім нам!»  - виступив голова районної ради Василь Поліщук.

Перед присутніми урочистим маршем, під звуки духового оркестру, пройшли військовослужбовці військової частини 3028 Національної Гвардії України.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація