Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

У Вишневому урочисто відкрили будинок культури після капітального ремонту

 

9 листопада до Дня працівників культури було приурочено відкриття Будинку культури у Вишневому. У відремонтованому закладі культури,який став справжньою окрасою села, заледве вистачило місця усім бажаючим взяти участь у святкуванні. Адже на відкриття з’їхались гості не лише з Калинівського,  а й Хмільницького району. Зустрічав гостей та жителів села духовий оркестр військової частини 3028 Національної гвардії України.

З оновленої сцени вітали  з подвійним святом та відзначали грамотами людей, які долучились до ремонтних робіт у Вишневому, голова районної ради Василь Поліщук та заступник голови райдержадміністрації Анатолій Пачевський. 

  • Це третій будинок культури, де в нинішньому році завершено ремонт, - каже голова районної ради Василь Поліщук. –  Завдяки вдалій співпраці керівництва села,депутатського корпусу і районної радибудинок культури стане справжнім творчим осередкомдля місцевих жителів.

У будинку культури  відремонтовано усі побутові приміщення та концертна зала, перекрито дах, виконано електромонтажні роботи, встановлено нові сучасні двері та вікна, відремонтовано  підлогу та стелю, пофарбовано стіни та замінено глядацькі стільці у концертній залі.

На ремонт цього клубу було спрямовано 260 тисяч гривень, які виділив ще уряд Володимира Гройсмана на соціально-економічний розвиток Калинівського району. Виділялися кошти і з районного бюджету. Також значним був внесок депутата районної ради Олександра Носова, який вже не вперше бере участь у відновленні сільського будинку культури. Зараз тривають ремонти закладів культури ще у чотирьох селах, Польовій Лисіївці, Сальнику, Грушківцях та Шепіївці.

Після привітань та концерту, за участі народного аматорського ансамблю української пісні «Кумасеньки», всіх частували святковим обідом з свіженькою юшкою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація