Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

У селі Мончинцях відкрився відремонтований Будинок культури

 

Нині у відремонтованому, а правильніше сказати, відбудованому приміщенні сільського клубу Мончинців, який ще виграє під сонцем свіжими барвами, важко упізнати ту напівзруйновану будівлю, яким був сільський клуб ще рік тому. З розвалом Союзу з осередку культури, в якому проводило своє дозвілля не одне покоління мешканців Мончинців, сільський клуб перетворився майже у руїни. Святкові заходи, які відбувалися у селі, доводилося проводити у фойє, адже решта приміщення перебувала в аварійному стані. Довгі десятиліття мешканці очікували на відродження сільського клубу, але чим більше руйнувався клуб, тим менше надії залишалося у людей.

 

Надія прийшла у село разом із головою Калинівської районної ради Василем Поліщуком та директором ПОСП «Нападівське» Петром Івановичем Тихонюком, які підставили селянам своє плече допомоги.

 

– Ми дуже вдячні Василю Кіндратовичу Поліщуку та Петру Івановичу Тихонюку, які повірили, що в Мончинцях є люди і що тут потрібний клуб, — каже Неля Пивовар, сільський голова Нападівки. – Мончинці – невелике село, але наші люди дуже активно відвідують усі святкові заходи. Раніше ці заходи ми змушені були проводити у фойє, бо сільський клуб був в аварійному стані, а тепер маємо новий чудовий заклад культури. Ми вдячні, що сьогодні на нашому клубі майорить прапор, бо поки в селі будуть державні установи, доти село не зникне з карти України.

 

Тепер невеликий, але затишний та оновлений сільський клуб гостинно зустрічає своїх гостей. Відремонтовані стіни глядацького залу прикрасив петриківський розпис від калинівської художниці Тетяни Зубко, цікаві картини також з’явилися на стінах фойє. Є тут тепер і затишний кабінет, кімнати для занять з дітками та любителями шашок, шахів і доміно.

 

На відбудову аварійного приміщення сільського клубу було витрачено 700 тисяч гривень. Більшість коштів на ремонт виділено з бюджетів району, сільської ради та ПОСП «Нападівське».

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація