Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

У Сальнику завершують стелити асфальт на вулиці Сонячній

Ремонт дороги по вулиці Сонячна в селі Сальник у стадії завершення. Майже кілометр капітально відремонтованого дорожнього покриття, яке закільцюють із центром села, полегшить добирання місцевих мешканців до райцентру.

Залишиться зробити ще невеличкий відрізок дороги: 500 метрів заасфальтувати, щоб маршрутка доїжджала до центру села, - пояснює мешканець Сальника, депутат райради Юрій Шишман, - більшість людей працює у Калинівці та Вінниці, діти їздять до школи в райцентр, тепер їм не доведеться йти кілометр до маршрутки.

Це не перша сільська дорога, на якій постелили асфальт: торік зробили дорогу на вулиці Вінницькій. Сальник одне з найбільших сіл Калинівського району, тут 700 дворів і постійно проживає дві тисячі мешканців, крім того в селі 4,5 тисячі дачників. Будівництво та ремонт доріг, утеплення школи, заміна перекриття на клубі, розчищення сільських водойм, будівництво водогону, реконструкція пам’ятника воїнам-визволителям, освітлення – в пріоритеті роботи як сільського голови, місцевих депутатів, так і керівництва району. Зокрема питання будівництва дороги підняв Юрій Шишман, його підтримали і мешканці Сальника, і депутати райради.

Найважливіше – ініціатива, яка має йти від керівництва на місцях, - пояснює голова Калинівської районної ради Василь Поліщук. – Місцеві бюджети поки не спроможні витягти на собі всі питання. Але, якщо є бачення, є чіткі обґрунтовані пропозиції, є співпраця влади, спонсорів, громади – можна зробити багато для громади.

Цього року з державного бюджету Калинівщина отримала субвенції 20 мільйонів гривень.

Кошти спрямовуються на соціально-економічний розвиток громад,- каже Василь Кіндратович, - ми склали план обєктів, які потребують першочергового фінансування. Звернулись до Премєр-міністра України Володимира Гройсмана, показали, що вже зроблено, як налагоджена співпраця на місцях і отримали гроші.

Звісно, щоб відремонтувати всі сільські дороги, ФАПи, амбулаторії, клуби в районі цієї суми не вистачить, тому тут діє механізм співфінансування.

Якщо брати Сальник, то в цьому році на асфальтування вулиці Сонячної пішло 910 тисяч гривень з державного бюджету, на доутеплення школи – 210 тисяч, на перекриття будинку культури – 170 тисяч, - пояснює голова райради, - але крім цих сум виділялись гроші і з районного та сільського бюджетів, спонсорські.

Значну підтримку і відновленні, ремонті та облаштуванні об’єктів соціально-культуної сфери та ремонту доріг надав керівник сільгосппідприємства «Промінь» села Черепашинець, депутат районної ради Іван Боримський. В поточному році майже на 5 мільйонів гривень було зроблено робіт на об’єктах сіл Черепашинці та Заливанщина. Долучився до покращення інфраструктури свого рідного Пикова директор СТОВ «Промінь», депутат райради Василь Кірічук, який на ремонт дороги в селі виділив 2 мільйони гривень.

На сьогодні завдяки державній субвенції та співфінсуванню на місцях відремонтовано дорожнє покриття по вулиці Першотравневій в Котюжинцях, вулиць Зелена, Стельмаха та Набережна на території Люлинцької сільради, вулиць Садова та Покровська в Черепашинцях, вулиці Гоголя в Павлівці. Постелили асфальт і на вулицях Шкільній у Новому Пикові та Медичній у Старому Пикові. Прокладають тротуар по центральній вулиці в Бережанах. Планують облаштувати тротуар від Котюжиниць до станції Гулівці.

І це лише частина об’єктів від усіх запланованих на цей рік,- каже Василь Кіндратович. – Сподіваюсь, що завдяки підтримці уряду та плідній співпраці на місцях, ми зможемо зробити в кожній громаді району умови комфортні та приємні для життя.

Вулиця Сонячна в Сальнику

 

Вулиці сіл Старого та Нового Пикова


 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація