Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

У районі вже 15 шкіл опалюють приміщення дровами

Під завершення опалювального сезону у районі вже п’ятнадцять шкіл перестали використовувати газ і опалюють приміщення дровами та вугіллям. Твердопаливні котли встановлено у Лемешівській, Лісоволисіївській, Мізяківській, Пиківській №1, Грушковецькій, Нападівській, Черепашинецькій, Гущинецькій, Сальницькій, Польоволисіївській, Котюжинецькій, Чернятинській, Комунарівській, а тепер ще й Писарівській та Новогребельській загальноосвітніх школах.

Ось і у Новогребельській школі встановлення котла на твердому паливі стало можливим завдяки участу у 13 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. За умовами конкурсу 75 тисяч на реалізацію проекту було виділено з фонду конкурсу, ще сто тисяч виділила сільська рада та сімдесят п’ять - районна рада. Частину будівельних робіт навчальний заклад зголосився зробити власними силами.

За умовами конкурсу встановили два котла, але під час підготовки проекту не врахували вартість обладнання для котлів та робіт з їх підключення, тому встановили один котел, а другий пообіцяла придбати районна рада.

Після випробувань холодом, прийшло тепло під завершення опалювального сезону і в Писарівську ЗОШ. Завдяки утепленню у підвалі труб тепломережі та збільшенню ліміту газу у школі стало тепліше. 

- У нинішньому році ми плануємо перевести на альтернативне опалення ще школи у Глинську та Уладівському. За кошти районного бюджету буде закуплено ще один твердопаливний котел для школи у Новій Греблі, обладнання для його монтажу ми вже маємо - звернув увагу голова районної ради Василь Кіндратович.

Також у планах районної ради продовжити утеплення приміщень навчальних закладів, але, хочу зазначити, що перехід на тверде паливо - це вимушені часом дії. У жодному навчальному закладі, де встановлено твердо-паливні котли, газові не демонтуються. Якщо ми матимемо доступні ціни на газ, навчальні заклади знову перейдуть на опалення газом. Головне наше завдання - створити нормальні умови навчання для учнів та праці вчителів.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація