Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

У Писарівці пройшов семінар директорів шкіл

  27.11.2019 року на базі НВК-ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Писарівка відбувся семінар директорів шкіл  на тему «Методична переорієнтація навчально-виховного процесу на особистісно-орієнтоване навчання та виховання, забезпечення потреб особистості в самовизначенні  і самоствердженні».    

    Участь у заході взяли також голова районної ради Василь Поліщук та перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Пачевський, які особисто провели екскурсію учасникам семінару. Після того, як оглянули території навчального закладу присутні пересвідчились, що  тут створили чудові умови для навчання, виховання та розвитку творчих здібностей учнів.

Директор школи Руслана Костенко презентувала діяльність НВК- ЗОШ  І-ІІІ ступенів с. Писарівка, Також Руслана Валентинівна  поділилась   досвідом, як вдалось облаштувати пришкільну територію, класні кімнати, обладнати  цокольне приміщення, в якому розташовані майстерня, кімнати для гурткової роботи.  Насамперед, це кошти від виграних проектів та спонсорські допомоги.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Демчук О.В. ознайомила з роботою колективу  з особистісно-зорієнтованого навчання, а  вчителі-предметники Макітрака О.Д, Кандибовського Р.В. та  Яремчук Н.І.  показали  використання інноваційних технологій в освітньому процесі.

    Продемонструвати свої здібності перед директорами інших шкіл мали змогу не лише викладачі, а й учні.  Під керівництвом вчителя фізичного виховання  Харчука А.П., школярі показали високу техніку з пішохідного туризму. Високі вокальні та танцювальні здібності продемонстрували на виховному заході «Талант свій не ховай, цінуй і розвивай». Всі були у захваті від акторської майстерності учнів у розіграних сценках. Також учасники переглянули виставку дитячих робіт «Джерела дитячих талантів».

 У цокольному приміщенні  присутні подивились заняття гуртка, де з природного матеріалу діти під керівництвом  Гах М.М, справжнього майстра своєї справи, створювали маленькі шедеври. Всіх вразила майстерня, де дітей навчають шити.  Особливо вразило  дефіле моделей  в платтях  з бабусиних хусток, пошитих власноруч. Організували та підготували це дійство заступник з виховної роботи Батенко І.В та педагог-організатор Костенко І.О.

Даний семінар ще раз довів, що  в закладі, де працюють талановиті педагоги,  навіть з невеликою  кількістю дітей, можна працювати по-новому,  викликати  інтерес до навчання, розвивати творчі здібності дітей.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація