Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

У Пикові відкрили стаціонарне відділення для одиноких людей похилого віку

У селі Пиків в приміщенні сільської лікарні 26 жовтня відкрили відділення для денного перебування одиноких людей похилого віку.

Тепер в одинокох стареньких людей є можливість з'їсти смачної гарячої їжі, поспати на чистенькій комфортній постелі, отримати первинну медичну допомогу, гуртом подивитись телевізор та дового згадувати, як то воно колись жилось у Пикові.

- Ініціатором облаштування такого відділення у себе в селі виступив керівник СТОВ "Маяк" Василь Кірічук,- каже голова Калинівської районної ради Василь Поліщук. - Він же разом із керівником Пиківсього рибцеху Василем Кулішем фінансували більшу частину всіх ремонтних робіт та облаштовували приміщення в середині. Районна рада ініцативу підтримала та взялась допомагати.

Відділення розраховано на 15 ліжок, які розташувались у комфортних кімнатах-палатах, де є умивальники, шафи, тумбочки та столики. У їдальні встановили плазмовий телеізор. На кухні плита, холодильник, мікрохвильова піч. Є у відділенні душова з пральною машинкою, де стареньким можуть попрати речі, внутрійшній туалет. Облаштована територія і навколо будівлі: є альтанка, лавки, плиткою вистелені доріжки.

Підопічні відділення зможуть отримати первинну медичну допомогу: віділення знаходиться в одному приміщенні з сільською амбулаторією.

А доглядатимуть за старенькими піківчанами чотири працівниці.

- У селі багато таких людей, - розповідає Василь Кірічук, - хочеться усім допомогти. Можливо згодом доведеться й розширити відділення. Старість треба поважати, ці люди прожили важке натруджене життя і наш обовязок забезпечити їхню старість.

 

Старенькі щиро дякували землякам та очільникам району за турботу, добро та увагу.

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація