Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

У ПАВЛІВЦІ ВІДНОВИЛИ РОБОТУ ШКОЛА ТА ДИТСАДОК

Ремонти зробили протягом півтора тижня.

У Павлівці запрацювали школа та дитячий садочок. Це лише за чотири кілометри від місця, де на складах боєприпасів сталася пожежа і почали розриватися снаряди.

Потрощені вікна та тріщини в стінах: від вибухів школа у Павлівці непридатна для навчання.

Від вибухів навчальний та дитячий заклади було зруйновано. Діти пішли на вимушені канікули. За десять днів школу і садок відновили. Батьки сподіваються, що вибухи уже не повторяться і відпустили діток на навчання.

У Павлівському садочку «Сонечко» свіжий ремонт - сліди від осколків уже замазані, вікна - нові.

А місцева школа зазнала чи не найбільших руйнувань. Продірявлений дах, обвалена стеля, потрощені вікна, тріщини в стінах. За десять днів навчальний заклад знову приймає учнів.

- Навчальний процес відновлено всупереч всім побоюванням та хвилюванням. Повністю відремонтовано корпуси  № 1  та № 2. На даний час замінено 61 вікно, 6 дверей, відремонтовано більше тисячі метрів квадратних стелі.  Ремонтно-будівельні роботи будуть продовжуватися  в корпусі № 3,  де розміщенні майстерні, харчоблок та шкільна їдальня. Там вже замінили вікна, але  потрібно ремонтувати стелю,  яка впала.  Найближчим часом і ці роботи будуть зроблені - розповіла директор школи Тетяна Шуманська.

Школу і садок відновили спільними зусиллями районної влади, вчителів, батьків та учнів, які щодня допомагали будівельникам.

До школи прийшли майже усі 400 учнів. Вимушену перерву надолужуватимуть додатковими уроками або ж на осінніх канікулах.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація