Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

У Міжнародний день захисту дітей відбулося нагородження талановитих дітей

У Міжнародний день захисту дітей, відбулося нагородження талановитих дітей - переможців предметних олімпіад, творчих конкурсів, спортивних змагань. Уже втретє в районі вшановують талановитих дітей.

Участь у конкурсах та олімпіадах, заняття в Малій академії наук, наукові дослідження, вивчення іноземних мов, уроки у музичній школі та тренування у спортивних секціях. Для багатьох дівчат та юнаків - це звичний режим, повсякденне життя, адже вони інтелектуальний скарб нашого району, вони – наша гордість і майбутнє!

- Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків - звернувся з вітальним словом  голова районної ради Василь Поліщук.

Три роки тому ініціатором вшанування талановитої молоді району виступив народний депутат України Петро Юрчишин. Впродовж цього часу він підтримував юні таланти.

У нинішньому році подяки та грошові премії  від П.Юрчишина отримали 52 учні  шкіл району та 75 талановитих школярів Калинівської об’єднаної територіальної громади.

Багатьох із номінантів, які у цей день вийшли на сцену за відзнаками, у районі вже добре знають. Це - переможці районних та обласних предметних олімпіад, конкурсів, спортивних змагань: Анна Білоус з Павлівки, В’ячеслав Бондар  з Гущинець, Юрій Мизинюк  та Ольга Омельченко з Калинівки, Юля Подобанська з Радівки і ще десятки інших юних талантів, які проявили себе у різних галузях знань.

Також Петро Юрчишин відзначив кращих представників всіх професій та галузей, які трудяться на теренах нашого краю  Подяками верховної Ради та грошовими преміями з нагоди відзначення Дня міста.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація