Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

У Малих Кутищах 28-у річницю незалежності України святкували у відремонтованому клубі.

 

Тут  повністю замінили покрівлю та утеплили фасад будівлі, відремонтували всі приміщення, оновили сцену та глядацьку залу, яка буде обігріватись електричним опаленням.

Як зазначила Лемешівський сільський голова Надія Христич, на ремонт клубу було спрямовано близько півтора мільйони гривень. Частина коштів виділена з районного та сільського бюджетів, частина надійшла за перемогу у конкурсі проєктів розвитку територіальних громад, ну і звичайно не обійшлось без допомоги меценатів.

Привітати мешканців села з цією подією завітали заступник голови районної ради Микола Господарець, голова Калинівської райдержадміністрації Володимир Гаврилюк та заступник командира військової частини 3028 Віталій Соколюк.

Присутність військовослужбовців та духового оркестру частини на святі не випадкова. Вони зібрались не лише привітати громаду, а й вшанувати пам'ять загиблого  побратима.

Біля  (оновленого) будинку культури  встановлено  пам’ятник прапорщику Ліпському Віктору Володимировичу, який загинув у 2014 році поблизу Краматорська. 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація